GRA ON-LINE

Zapraszamy do wzięcia udziału w grze internetowej towarzyszącej Wykazowi Legionistów Polskich 1914 – 1918. Wykonuj misje, zdobywaj punkty i monety, a następnie wymieniaj je na atrakcyjne nagrody! A może awansujesz na brygadiera?

Szanowni Państwo,

informujemy, że z dniem 31 grudnia 2015 r. Gra została zakończona. Dziękujemy, że przez półtora roku dzielnie stawaliście w szranki. Zwycięzcom rankingu serdecznie gratulujemy!

GAMIFIKACJA

Grę przygotowaliśmy dla tych, którzy chcą poznawać historię Legionów Polskich w sposób atrakcyjny i niekonwencjonalny. Zadaniem graczy jest wykonywanie misji dziennych i specjalnych, które polegają na rozwiązywaniu quizów dotyczących legionowej historii oraz nanoszenia nowych danych na Mapę Pamięci Legionów. Aby grać, użytkownik nie musi posiadać dużego zasobu wiedzy. Misji dziennej towarzyszy link, który skieruje gracza do odpowiedniego artykułu, zdjęcia lub nagrania w dziale „Historia”, gdzie znajdzie odpowiedź na zadane pytanie. Misje specjalne, trwające kilka dni, są trudniejsze, ale umożliwiają graczowi zdobycie większej liczby punktów i monet. Punkty i monety przyznawane są także za regularne wykonywanie misji dziennych i zdobywanie kolejnych stopni wojskowych. Punkty decydują o pozycji w rankingu oraz o stopniu wojskowym (droga awansu wiedzie od legionisty do brygadiera), natomiast monety można wymieniać na atrakcyjne nagrody. Gracze mogą także tworzyć grupy, dla których prowadzony jest niezależny ranking.

Gra obsługiwana jest za pomocą panelu, widocznego po prawej stronie ekranu po zalogowaniu na stronie Wykazu. 

Serdecznie zapraszamy do zabawy!

Dokładną instrukcję Gry odnajdziesz w Regulaminie

Regulamin Gry

Pokazuj podpowiedzi